مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کشک قالبی با فروش عمده اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشک قالبی چیست ؟کشک قالبی صادراتیفروش عمده اینترنتی کشک قالبی
کشک قالبی

گاها برای خرید کشک این مسئله پیش می آید که کشک به چه نامی گفته شود تا فروشنده کشک مورد نظر ما را به ما برای خرید معرفی نماید.

کشک ها دارای تنوع در طرح و کیفیت و اندازه هستند گاهی مشتری کشک نرم را با کشک خشک محلی تفاوت نگذاشته و خرید کشک خشک را داشته و بعد از خرید متعجب که چرا این کشک خشک و سفت می باشد که برای راهنمایی اطلاعاتی در این زمینه به شما خواهیم داد.کشک قالبی

کشک قالبی چیست ؟

کشک قالبی به همه نمونه کشک های ارزان قیمت که دارای طرح های مختلف است گفته می شود این نمونه کشک ها به دلیل تنوع طرح و ناشناختگی در اسم هر کدام از سمت چه فروشنده و چه مشتری به کشک قالبی نیز شهرت یافته اند که در زیر به آن اشاره می کنیم.

کشک های قالبی که اسم آنها ناشناخته است بیشتر شامل موارد زیر می باشند :

  1. کشک دوسرپیچ یا دوسر مخروط
  2. کشک رشته ای یا مدادی- میله ای – قلمی- لوله ای
  3. کشک مشتی یا کشک کف دستی
  4. کشک قره قروتی یا کشک نیمه قارا
  5. کشک قیفی (مخروطی- کله قندی )کشک قالبی

این نمونه کشک ها از نمونه هایی هستند که مشتریان اسم آنها را نمی دانسته و دیده می شود با آدرس اشتباه کشک مورد نظر خود را نمی توانند خرید کنند.

کشک قالبی صادراتی

این نمونه کشک های قالبی برای صادرات تنها با مجوز بهداشت و پروانه ساخت می توان تولید شوند کشک های قالبی صادراتی به این دلیل که بعد مسافت در آنها مطرح است باید با دقت زیادی در میزان مشخص خشک شده که وقتی به دست مشتری نهایی میرسد هم کپک نزده شده باشد و هم نرمی متوسط و مورد نظر مشتری را حفظ کرده باشد.

برای دریافت اطلاعات کافی تر در خصوص کشک صادراتی می توانید با مشاور این سایت در تماس باشید.کشک قالبی

فروش عمده اینترنتی کشک قالبی

بازارکشک و قره قروت ایران توانسته است این نمونه کشک قالبی را با همین تنوع در حجم بالا تولید نماید و برای فروش در فروشگاه های سطح کشور و همچنین مراکز آنلاین خرید و فروش عرضه نماید این نمونه کشک ها چنانچه مورد نظر مشتریان باشد با درخواست مشتری در حجم مورد نظر آنها تولید شده و از نظر کیفیت و طعم طبق سلیقه مشتری م یتوان بار را تولید نمود.

شما می توانید برای خرید این نمونه کشک با واحد فروش مجموعه تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایدو تا بهترین پیشنهاد برای شما و مشتریان شما با قیمت مورد نظر شماداده شود.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید