مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کشک پاکتی| فروشگاه اینترنتی انواع کشک مایع قیطران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشگاه های اینترنتی انواع کشک مایععرضه انواع کشک مایع 10کیلویی و 5 کیلوییتولید کننده بهترین کشک پاستوریزه مایعمشخصات انواع کشک مایعمزایای تولید کشک پاکتی مایعلیست قیمت به روز کشک پاکتی مایعمرکزفروش کشک مایع قیطران 100درصد خالصقیمت کشک پاکتی مایعخرید مستقیم از تولید کننده کشکفروشگاه اینترنتی انواع کشک مایع قیطران
قیمت کشک پاکتی

کشک های مایعی وجود دارند که با وزن 10 کیلو تولید می شود که بیشتر برای مصارف بزرگ رستورانی و شرکت های بزرگ تولید غذا تولید و به بازار عرضه می گردد. این نوع کشک ها با وجود مزایای عالی به دلیل حجم بالا، از فروش خبی برخوردار هستند.ضمن اینکه قیمت مناسب تری را از درب کارخانه تجربه خواهید کرد.که می توانید برای خرید عمده از طریق فروشگاه های اینترنتی این نوع کشک مایع را خریداری نمائید.کشک مایع در وزن های کوچک، متوسط و بزرگ هستند که در کشور ما با توجه به نیاز مخاطب و همچنین علاقمندی مشتریان تولید و به بازار عرضه می گردد.

قیمت کشک پاکتی

فروشگاه های اینترنتی انواع کشک مایع

فروشگاه های اینترنتی انواع کشک مایع و خرید از آنها چه مزایای را به دنبال دارد؟

در فروشگاه های اینترنتی انواع محصولات کشک به صورت مایع، خشک و بسته بندی قابل فروش است.

کشک به عنوان یک غذای سنتی ایرانی یکی از محصولات پرفروش اینترنتی به شمار می آید.

با توجه به اینکه در ایران انواع  کشک تولید می شود،‌در این فروشگاه ها بهترین نمونه از کشک ها در کیفیت بسیار مناسب با قیمت های استثنایی موجود می باشند.

کافی است محصول مورد نظر خودر اپیدا نموده و مراحل خرید خود را پشت سر هم  طی کنید تا خرید راحتری را تجربه کنید.

انواع کشک هایی که در این فروشگاه ها قابل روش هستند عبارتند از :

 1. کشک مایع 10کیلویی
 2. کشک مایع 6 کیلویی
 3. کشک مایع5 کیلویی
 4. کشک مایع 900گرمی
 5. کشک مایع 450گرمیقیمت کشک پاکتی

همین حالا و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه اضافی در هر کجا که هستید می توانید خرید اینترنتی انواع کشک را امتحان کنید.

تنوع بسته بندی در انواع کشک خشک و مایع با درجات مختلف کیفی در فروش بالای این محصولات بسیار موثر است.

عرضه انواع کشک مایع 10کیلویی و 5 کیلویی

عرضه انواع کشک مایع 10کیلویی و 5 کیلویی در فروشگاه ها و طباخی های شهری برای تهیه غذاهایی چون آش کشک و کشک و بادمجان یک خرید واجب و مهم به شمار می آید.
این نمونه کشک های بزرگ به دلیل حجم بیشتر برای این مصارف بهتر و به صرف تر از کشک های 450گرم و یا کوچکتر می باشند.

کشک های مایع بزرگ که برای مصارف شرکتی و کارخانه ای به کار می روند بیشتر خرید آنها توسط فروشگاه مرکزی  پخش کشک از کارخانه  صورت می گیرند.
بسته بندی این نمونه کشک ها بیشتر به صورت کارتنی  می باشد.که هر کارتن نهایتا20 کیلو وزن را تحمل می کند.

خرید عمده و جزئی این محصولات به صورت آنلاین نیز یک خرید راحتر و به صرفه تری به شمار می آید.

قیمت کشک پاکتی

تولید کننده بهترین کشک پاستوریزه مایع

تولید کننده بهترین کشک پاستوریزه مایع معمولا تمام مراحل تولید کشک را طبق درخواست و نظارت بهداشت انجام می دهد تا بتواند به راحتی برند خود را وارد بازار نماید.

به همین منظور با بهترین دستگاه های تولید کشک و همچنین کشک خشک سائیده عالی که از مناطق روستایی تهیه می کنند،اقدام به تولید این محصول غذایی سرشار از کلسیم می نمایند.قیمت کشک پاکتی

قابل ذکر است که امروزه انواع برند کشک در ایران تولید می شود که همگی دارای بزرگترین و بهترین مجموعه کاری و تولید هستند که بنا بر کیفیت انواع کشک را با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می کنند.

همه نمونه برندهای موجود در بازار مشتریان خود را دارند که بسیار پرطرفدار هستند.

دلیل پرفروش بودن کشک مایع 10کیلویی برای غذاهای ایرانی را در عوامل زیر می توان جستجو کرد:

 • به صرفه بودن  وزن کشک نسبت به قیمت آن
 • راحتی استفاده برای هر میزان غذای حجیم
 • راحتی جابه جایی و حمل و نقل آن
 • پخت آسان
 • خیال آسوده از بابت کیفیت درجه یک و خالصی کشک
شایان ذکر است که تولیدی کشک مایع در انواع مختلف محصولات خود را به قیمت روز عرضه می کنند.

تولید کنند های کشک برای داشتن بهترین کیفیت، همواره از [highlight color=”yellow”]بهترین کشک های خشک محلی[/highlight] برایاین منظور استفاده می کنند تا فروش بیشتری را داشته باشند.

مشخصات انواع کشک مایع

مشخصات انواع کشک مایع و خشک که در انواع وزن های و بسته بندی ها در بازار عمده فروشی، فروشگاه ها بزرگ عرضه می شود به چه نکاتی بستگی دارد؟

در واقع برای خرید کشک مایع همواره این مسئله بوده است که چه کشکی بهترین کیفیت را دارا می باشد؟

 1. کشک بوی مطبوی و تازگی بدهد
 2. رنگ کشک کرم رنگ باشد
 3. کشک به خبی مایع شده باشد به صورتی که ذرات آن فوق العاده ریز باشند.
گاهی در کشک مایع ذرات فوق العاده ریز سیاه رنگ دیده  می شود که این مسئله دلیل بر بی کیفیتی کشک نمی باشد. این ذرات که با وجود سه مرحله تصفیه، باز هم از صافی ها عبورمی کنند از خود کشک هستند و آسیبی به بدن نخواهند زد.

مزایای تولید کشک پاکتی مایع

مزایای تولید کشک مایع در ایران به این صورت است که کشک به عنوان سلطان لبنیات برای بدن بسیار مفید است چرا که سرشار از کلسیم و پروتئین می باشد و این دو ماده غذایی مورد تیاز انسان می باشد.

تولید کشک پاکتی مایع در ایران از قدیم الایم رایج بوده است که رفته به رفته به صورتی کشک کارخانه ای یا کشک صنعتی رواج یافت.قیمت کشک پاکتی

با پیشرفت جوامع و همچنین صنعتی شدن مردم  با زمان کمتری مواجه بودند که نیاز داشتند هر چه سریعتر به کارهای خود برسند و غذا یکی از زمان بر ترین کارها بوده و هست.

ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده کشک و می توان گفت پرمصرف ترین کشورها در این زمینه بوده که دست به تولید کشک کارخانه ای مایع و خشک زد تا بتواند این نیاز لذیذ و مفید برای بدن را هر چه سریعتر به دست مردم برساند.

اینکه برای تهیه کشک مایع نیاز است حداقل 3 ساعت کشک خشک در آب خیس بخورد و بعد از آن با ساییدن و پودر کردن تبدیل به کشک مایع شود بر ما ایرانیان پوشیده نیست. و این دلیلی واضح بود که کشک توسط تولید کنند های تولید و به بازار عرضه گردد.

 • سریعتر غذا تهیه می شود.
 • جذب سریعتر برای بدن دارد.
 • زمان بسیار کمی برای تبدیل به غذا لازم هست.
 • با خیال راحت تری از بهداشتی بودن آن می توان آن را مصرف کردقیمت کشک پاکتی

لیست قیمت به روز کشک پاکتی مایع

لیست قیمت به روز کشک مایع در فروش عمده با فروش جزئی متفاوت می باشد که هر کدام در مراکز فروش دارای سطوح متفاوتی هستند.

این سطوح متفاوت قیمتی به نوع برند و میزان وزن کشک مایع و همچنین بسته بندی کشک به صورت شیشه ای باشد یا پاکتی برمی گردد.

در مورد کشک مایع 10کیلویی باید گفت قیمت از درب کارخانه با قیمت بنکدار متفاوت است که برای داشتن سود بیشتر در فروش عمده بهتر است خرید خود را از درب کارخانه انجام دهید که خرید پر سود تری داشته باشید.

برای خرید علاوه بر خرید از درب کارخانه می توانیدخرید از نمایندگی های فروش و مراکز معتبر فروش هم استفاده نمود که همان قیمت درب کارخانه را نیر پیشنهاد می دهند. و لیست قیمت محصولات را در اختیار مشتری قرار می دهند.

در مراکز فروش به دلیل تنوع بالای محصولی خرید بهتر صورت می گیرد.

قیمت کشک پاکتی

مرکزفروش کشک مایع قیطران 100درصد خالص

فروش کشک مایع قیطران 100درصد خالص از طریق این سایت به صورت عمده و از درب کارخانه می باشد. کشک قیطران به عنوان یکی از بزرگترین برندهای ایران در تهیه کشک خالص مایع توانسته است به عنوان یک تولید کننده به نام مطرح در این زمینه خود را در بازار معرفی نماید.

کشک مایع قیطران را می توان یک منبع عالی برای تامین کنندگان مطرح کشک مایع در ایران و خارج به شمار آورد چرا که با بهترین امکانات آزمایشگاهی و مواد اولیه خالص توانسته است کشک درجه یک خالص مایع را به بازار معرفی نماید.

فروش عمده توسط عمده فروشی ها سطح کشور با تنوعی که در این حیطه دارند می تواند یک گزینه خبی برای خریداران باشد که یک خرید با  صرف تر داشته باشند.

علاوه براین از قیمت عمده برخوردار می شوند چرا که نسبت به قیمت روز بازار خرید ارزانتری را تجربه خواهند کرد که از این نظر هم یک مزیت عالی به شمار می آید.

لازم است که بدانید یکی از مراکز عمده فروش کشک مایع 100درصد خالص قیطران از طریق همین سایت می باشد که شما می توانید به صورت مستقیم با کارشناسان فروش این کارخانه تماس گرفته و خرید خودر انجام دهید.

قیمت کشک پاکتی مایع

قیمت کشک پاکتی مایع همان گونه که گفته شد بستگی به چندین عامل داردمانند:

 • وزن متفاوت
 • نوع بسته بندی متفاوت
 • نوع برند ها ی موجود در ایران
 • میزان سفارش بار از کارخانه

اینها از عواملی هستند که برای تائین قیمت کشک پاکتی و دیگر نمونه ها تاثیر گذار است برای مثال  قیمت کشک پاکتی نسبت به دیگر نمونه ای کشک مایع ارزان تر بوده و به همین ترتیب قیمت در سطح عمده ارزانتر می شود.

قیمت کشک پاکتی

خرید مستقیم از تولید کننده کشک

خرید مستقیم از تولید کننده کشک در میان  روش های خرید که شامل : خرید مستقیم، خرید غیر مستقیم و خرید سنتی می باشد. به جرات می توان گفت بهترین خرید به شمار می آید.

خرید مستقیم به این معنا است که شما بدون واسطه با تامین کننده ارتباط گرفته با کم کردن هزینه ای جانبی خرید پر سود تری را خواهید داشت.

در خرید مستقیم نفع برای خریدار و تولید کننده هر دو می باشد.چرا که خریدار بدون واسطه به بار خود دسترس یافته و تامین کننده هم با فروش عمده می تواند تولید خود را افزایش دهد.

در نتیجه چنانچه بخواهید خرید عالی رابرای خود داشته باشید می توانید با تولید کنندگان مستقیم  از طریق این سایت ارتباط گرفته و از مزیت های این نوع خرید استفاده نمائید.قیمت کشک پاکتی

فروشگاه اینترنتی انواع کشک مایع قیطران

فروشگاه اینترنتی انواع کشک مایع قیطران یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی به شمار می آید که در سطح عمده و خرید از تولید کننده را برای شما راحت تر نموده است.

کشک مایع قیطران علاوه بر نمونه کشک پاکتی مایع قادر بر تولید کشک خشک قیطران صد درصد خالص خشک نیز می باشد که یک مزیت عالی برای فروشگاه اینترنتی این مجموعه می باشد که نیاز مشتریان را در دو نمونه کشک مایع و خشک پاستوریزه فراهم نماید.

محمد رضا رستمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشکینو شما را به خرید بهترین محصولات کشک و قره قروت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید